تبلیغات
کلوپ سیستم - ایجاد شبکه های خانگی به وسیله پریز برق

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 18 آذر 1389

پیشرفت در عرصه فناوری دیجیتال و فناوری چند رسانه ای ، کاربران خانگی را نیز به ایجاد شبکه پر سرعت خانگی برای ارتباط دستگاه هایی نظیر تلویزیون دیجیتال با کیفیت HD ، کنسول بازی ، کامپیوتر و ... واداشته است و از انجایی که پهنای باند شبکه های بی سیم جوابگوی تمامی نیازهای یک کاربر خانگی نیست پس گزینه ای به جز ایجاد یک شبکه سیمی معمولی برای کاربر باقی نمی ماند.

حتما" شما نیز از دردسرهای راه اندازی شبکه سیمی نظیر کابل کشی ، سوراخ کردن و گذراندن سیم از میان اتاق ها آن هم در محیط خانه آگاهید.

کمپانی وسترن دیجیتال به تازگی محصولی را به بازار ارائه کرده است تا کاربران بدون نیاز به سیم کشی و تنها با استفاده از پریز برق از سیم کشی درون دیوار به عنوان کابل شبکه استفاده کرده و یک شبکه خانگی پر سرعت را درون خانه خود راه اندازی کنند.

 

این محصول جدید WD Livewire نام گذاری شده است که می تواند تعداد 7 دستگاه را به طور همزمان با نرخ انتقال اطلاعات 200 مگابیت در ثانیه به یکدیگر و یا به شبکه اینترنت متصل سازد.این محصول دارای دو مبدل شبکه 8 پورت است که با اتصال به پریز برق محل های مورد نظر کاربر ، داده های دیجیتال را به صورت بسیار ایمن و با کدگذاری 128 بیتی ، انتقال می دهد.

 

طرزکار بسیار آسان این دستگاه و تکمیل قابلیت های دیگر محصولات تحت شبکه کمپانی Western digital از مزیت های اصلی این محصول است.

منبع:سازگار

کلمات کلیدی:شبکه،شبکه کردن کامپیوتر،ایجاد شبکه خانگی،شبکه خانگی،شبکه کردن با پریز برق،شبکه با برق،انتقال اطلاعات با برق،شبکه کردن تلویزیون و کامپیوتر،دستگاه ایجاد شبکه در خانه
طبقه بندی: سخت افزار و قطعات جانبی کامپیوتر، 
برچسب ها: کلمات کلیدی:شبکه، شبکه کردن کامپیوتر، ایجاد شبکه خانگی، شبکه خانگی، شبکه کردن با پریز برق، شبکه با برق، انتقال اطلاعات با برق، شبکه کردن تلویزیون و کامپیوتر، دستگاه ایجاد شبکه در خانه،
ارسال توسط behnam
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما چه مارکی را برای لپ تاپ انتخاب می کنید؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی